Záruka Sanytol

Zdraví

Pro SANYTOL bylo vždy centrem zájmu zdraví našich spotřebitelů.

06_icon-2c

Odstranění mikrobů

Výrobky SANYTOL zničí 99,9 % bakterií, plísní a virů tak, aby zdraví spotřebitelů

Čistit neznamená dezinfikovat! Klasické čistící prostředky ve skutečnosti umožňují odstranit viditelnou špínu, ale nikoliv tu, která vidět není: mikroby. Proto vám SANYTOL už více než 20 let nabízí takové složení výrobků, které dokáže odstranit bakterie, plísně a viry nacházející se na plochách, v prádle i na rukou. Maximální účinnost pro zdravé prostředí!

03_icon-2c

Dermatologicky testováno

V portfoliu SANYTOL najdete výrobky dermatologicky testované, jako jsou Dezinfekční univerzální čistič, Dezinfekce čistič na podlahy & plochy nebo Univerzální dezinfekční jednorázové čistící utěrky. 

Pokud máte citlivou pokožku, SANYTOL také nabízí výrobky, které jsou hypoalergenní nebo obsahují složky, které pomáhají snižovat nebezpečí vzniku alergií. Tyto výrobky byly testovány pod kontrolou dermatologů dobrovolníky s citlivou pokožkou. To platí pro výrobky SANYTOL pro hygienu rukou nebo řadu čisticích prostředků se složením OCHRANA, které získalo certifikát ECARF (Evropského centra pro výzkum alergií).

02_icon-2c

Bez chlóru

Díky svému složení bez chlóru výrobky SANYTOL neodbarvují, nevytvářejí skvrny na textilu a jsou šetrné k omyvatelným plochám. Na rozdíl od chlóru neuvolňují výpary při kontaktu s jinými výrobky a neztrácejí svou účinnost při vysoké teplotě. Eukalyptus, grapefruit, bílé květy atd. výrobky SANYTOL zanechají ve vaší domácnosti příjemnou vůni.

Účinnost

SANYTOL, to je také výzkumná laboratoř věnující se rozvoji a zdokonalování výrobků. Díky tomuto výzkumu nabízejí výrobky SANYTOL maximální účinnost při čištění a dezinfekci pro perfektní hygienu vaší domácnosti.

05_icon-2c

Čištění

Se značkou SANYTOL končí dvojí povinnost! Na rozdíl od chlóru, který pouze dezinfikuje, výrobky SANYTOL prokazatelně účinkují proti všem druhům špíny: mastnotě, usazeninám, stopám mýdla atd. Určitě najdete výrobek, který hledáte.

06_icon-2c

Dezinfekce

Veškerá složení výrobků SANYTOL byla testována v nezávislé mikrobiologické laboratoři podle platných evropských norem pro dezinfekční přípravky. Tyto normy jsou „postupovými zkouškami“, které měří účinnost výrobků ve velmi specifických podmínkách. Pro ověření této účinnosti musí zničit 99,9 % reprezentativních kmenů virů, bakterií nebo plísní v dané koncentraci a daném čase.

Společenská a ekologická zodpovědnost

Kromě požadavků na kvalitu se SANYTOL zavazuje ke snižování vlivu svých výrobků na životní prostředí po celou dobu procesu výroby, používání a likvidace

09_icon-2c

Zodpovědná výroba

  • Naše výrobní provozy mají certifikáty ISO 9001 (Kvalita), ISO 14001 (Životní prostředí), OHSAS 18001 (Zdraví a bezpečnost při práci).
  • Naše suroviny odpovídají novým předpisům REACH.
  • Neprovádíme testy na zvířatech.
10_icon-2c

Šetření energií

  • Šetříme spotřebu energie (plynu, vody, elektřiny) našich výrobních provozů.
  • Dodržujeme politiku třídění a využití odpadu.
08_icon-2c

Respekt k spotřebiteli

  • SANYTOL své výrobky neustále zlepšuje tak, aby se maximálně snížily alergeny a vybraly se látky šetrnější k životnímu prostředí, například se složením bez fosfátů nebo bez agresivního chemického odpadu.
  • Naše výrobky jsou účinné od 20 °C, aby byla spotřeba energie nižší.
  • SANYTOL vám poskytuje zákaznický servis, který je vám k dispozici od pondělí do pátku od 9 do 12 hodin, aby vám poradil, jak co nejlépe výrobky používat.