SANYTOL, odborník na dezinfekci bez chlóru, zabíjí 99,9 % bakterií, hub a virů.

Dezinfekční čistič na podlahy a plochy – 4 účinky

Popis

Vlhkost a teplo v kuchyni a koupelně podporuje růst mikrobů. SANYTOL vyvinul Dezinfekční čistič 4v1, který díky svému super silnému účinku bez námahy dezinfikuje, deodorizuje, odmašt’uje a odstraňuje vodní kámen v jednom kroku. Zanechává povrchy čisté, lesklé a provoní místnost svěží limetkovou vůní.

Funkce

Zabíjí 99,9 % bakterií, plísní a virů.
Zabíjí 99,9 % bakterií, plísní a virů.
4 účinky: Odmašťuje, odstraňuje vodní kámen, dezinfikuje, provoní
4 účinky: Odmašťuje, odstraňuje vodní kámen, dezinfikuje, provoní
Neobsahuje chlór
Neobsahuje chlór
Dermatologicky testováno
Dermatologicky testováno
Lesklé povrchy
Lesklé povrchy
Chrání povrchy
Chrání povrchy

Vhodné pro

  • Vitrifikované parkety
  • Laminátové podlahy
  • Linoleum
  • Podlahy z PVC a vinylu
  • Neporézní obklady

Rady pro použití

Prímé použití: Přípravek nalijte na utěrku, dokud se nenamočí, a poté otřete čištěný a dezinfikovaný povrch. Zajistěte, aby byl povrch zcela mokrý po dobu nejméně 5 min pro baktericidní, kvasinkovou a viricidní účinnost proti obaleným virům a 15 min pro fungicidní účinnost. V případě usazené mastnoty nebo vodního kamene nechte působit déle a v případě potřeby aplikaci opakujte. Použití ve zředěném stavu: Zřed’te 80 ml (2 šálky) v 5 litrech vody. Namočte mop zředěným přípravkem a poté vytřete čištený povrch.

    Kde to můžu koupit?

Tento produkt je koncipován tak, aby účinně dezinfikoval

Složení výrobků SANYTOL je testováno v mikrobiologické laboratoři a splňuje AFNOR a evropské normy upravující antimikrobiální účinnost. Zaručují dokonalou hygienu a jsou účinné na:

Bakterie

Bakterie

Baktericidní podle normy EN1276 a EN16615 proti Pseudomonas aeruginosa, Staphylococcus aureus, Enterococcus hirae, Escherichia coli, Listeria monocytogenes, Salmonella enterica a Campylobacter jejuni.

PLÍSNĚ

PLÍSNĚ

Fungicidní podle normy EN1650 a EN13697 proti Aspergillus brasiliensis, Trichosporon cutaneum a kvasinkový podle normy EN1650 a EN16615 proti Candida albicans.

viry

viry

Virucidní podle normy EN14476 a EN16777 proti viru Vaccinia, viru chripky H1N1 a koronaviru 229E.