SANYTOL, odborník na dezinfekci bez chlóru, zabíjí 99,9 % bakterií, hub a virů.

Dezinfekční čistič na koupelny a vodní kámen

Popis

Teplo a vlhkost v koupelne podporují rust plísní, bakterií a viru. Použití standardizovaného dezinfekčního prostředku se speciálním účinným složením, brání přemnožení nežádoucích mikroorganismů, tvorbě plísní a vodního kamene.Sanytol vyvinul Dezinfekcní, bez chloru, cistic koupelny, který odstranuje vodní kámen, rozpouští mýdlové usazeniny, zabranuje tvorbe plísní a dezinfikuje v jediném kroku. Dezinfekční čistič na koupelny zaručuje dokonalou hygienu a ničí 99,9 % mikroorganismů. Zanechává povrchy ošetrené, cisté a lesklé se sveží vuní eukalyptu.

Funkce

Zničí 99,9 % bakterií, plísní a virů
Zničí 99,9 % bakterií, plísní a virů
Odstraňuje vodní kámen a dodává lesk
Odstraňuje vodní kámen a dodává lesk
Předchází vzniku plísní
Předchází vzniku plísní
Dermatologicky testováno
Dermatologicky testováno
Bez chlóru
Bez chlóru

Vhodné pro

  • Umyvadla, vodovodní kohoutky, sprchové zástěny, vany, WC
  • Dlaždice, nerezové a keramické povrchy

Rady pro použití

Produkt nastříkejte na čištěné povrchy. Nechte ho chvíli působit a poté opláchněte. V případě zatvrdlého vodního kamene nechte působit delší dobu, popř. dle potřeby postup opakujte. Pro hloubkovou dezinfekci nechte působit 15 minut.

    Kde to můžu koupit?

Tento produkt je koncipován tak, aby účinně dezinfikoval

Produkty SANYTOL jsou testovány v mikrobiologické laboratoři a splňují AFNOR a evropské standardy pro antimikrobiální účinnost. Zaručují dokonalou hygienu a jsou účinné na:

Bakterie

Bakterie

Baktericidní podle normy EN1276 a EN16615 proti Pseudomonas aeruginosa, Staphylococcus aureus, Enterococcus hirae a Escherichia coli.

PLÍSNĚ

PLÍSNĚ

Fungicidní podle normy EN1650 a EN13697 proti Aspergillus brasiliensis, Trichosporon cutaneum a levurocidní podle normy EN1650 a EN16615 proti Candida albicans.

viry

viry

Virucidní podle normy EN14476 a EN16777 proti viru Vaccinia, viru chripky H1N1 a koronaviru 229E.