Chraňte svůj domov a své blízké před choroboplodnými zárodky

Po důkladném úklidu je radost se na dům dívat a vidět, že je vše na svém místě, nikde smítko prachu, lesklé parkety, ani mastnota v kuchyni nebo zápach ve dřezu. Ale pozor: úklid není totéž jako domov bez bakterií.

I když je nevidíte, jsou bakterie tam, kde je nejméně čekáte: na podlaze, v kuchyni, koupelně… Ačkoli mnohé nejsou škodlivé pro naše zdraví, jiné mohou způsobit onemocnění, jako jsou virové infekce způsobující chřipku nebo bakterie, jako je salmonela nebo E.coli.

Chraňte svůj domov před choroboplodnými zárodky

K ochraně vaší rodiny před těmito nevítanými hosty nestačí úklid ani dezinfekce! Svůj domov musíte pravidelně dezinfikovat, abyste zlikvidovali bakterie a viry, a vytvořili tak bezpečné a zdravé prostředí.

Jaké jsou tedy rozdíly mezi čištěním, hygienickým čištěním a dezinfekcí?

  • Čištění: odstraňuje z povrchů v domácnosti prach a nečistoty.
  • Hygienické čištění znamená odstranění špíny a nečistot z povrchů v domácnosti. I když tento proces snižuje počet choroboplodných zárodků, podle amerického Střediska pro kontrolu a prevenci nemocí (CDC) je zcela neodstraňuje.
  • Dezinfekce: spočívá v ničení škodlivých mikroorganismů, které mohou způsobit onemocnění.

Vybrat správný přípravek na čištění a dezinfekci není snadné. Většina prostředků pro domácnost pouze čistí, zatímco některé dezinfekční prostředky vyžadují předchozí očištění povrchů. Sanytol, odborník na dezinfekci bez bělidel, vyniká širokým sortimentem dezinfekčních čisticích prostředků.

Výhody víceúčelového dezinfekčního čističe Sanytol

Patří mezi ně Sanytol dezinfekční univerzální čistič, který nabízí následující výhody:

  • Dva kroky v jednom. Na rozdíl od bělidel nebo jiných dezinfekčních prostředků, u kterých je nutné povrchy nejprve vyčistit, aby byly účinné, Sanytol čistí a dezinfikuje zároveň.
  • Šetrná receptura. Receptura je dermatologicky testována a bere ohled i na nejchoulostivější povrchy, jako je přírodní dřevo, protože nezanechává skvrny ani nepoškozuje materiály.
  • Víceúčelové použití. Ideální do všech částí domu, zejména do kuchyně (pracovní desky, dřezy, stoly, lednice) a koupelny (WC, sprchy, dřezy…)
  • Zanechává příjemnou svěží vůni. Dostupné ve vůních eukalyptu a grapefruitu.

Sanytol dezinfekční univerzální čistič je navíc bezpečný pro povrchy, kolem nichž se pohybují domácí mazlíčci a děti.

V případě domácích mazlíčků je Sanytol ideální, protože obsahuje hořké složky, které zabraňují náhodnému požití, a vůně neovlivňuje čich ani nepodněcuje značkování.

Sanytol vám také pomáhá vytvořit bezpečné prostředí pro vaše dítě, chránící před viry a bakteriemi při prolézání, hraní si na podlaze, v dětské židličce nebo ve vaně. Také vám pomůže vyhnout se křížové kontaminaci před a po přípravě dětské stravy.

Učiňte ze Sanytol dezinfekčního univerzálního čističe součást vaší každodenní rutiny a užívejte si klid s vědomím, že pro své blízké vytváříte čisté a zdravé prostředí.