Jak se zbavit roztočů a štěnic

Jak se zbavit roztočů a štěnic. Chcete-li odstranit roztoče z matrace a zamezit alergiím, postupujte podle těchto tipů a triků. Roztoči a štěnice jsou nevítanými hosty v našich domovech, kteří mohou ovlivnit naše zdraví a duševní pohodu. Tato drobná stvoření jsou nejen na obtíž, ale mohou u lidí vyvolat i různé alergické reakce. Naštěstí SANYTOL, odborník na dezinfekci bez chlóru, má řešení, jak tyto drobné tvory odstranit, a učinit tak váš domov bezpečnějším a pohodlnějším místem k životu.

Hlavní příčina: Roztoči a štěnice

 

Roztoči: Tito mikroskopičtí pavoukovci, kterým se daří v prachu a tkaninách našich domovů, nejsou viditelní pouhým okem a často zůstávají bez povšimnutí, dokud jejich přítomnost nevyvolá zdravotní problémy. Roztoči se živí odumřelými kožními buňkami a lze je nalézt v matracích, polštářích, kobercích, záclonách a čalounění.

Štěnice: Tento malý, červenohnědý hmyz, který se živí krví lidí a zvířat, je viditelný pouhým okem. Jsou to však noční tvorové, kteří se přes den schovávají ve štěrbinách a škvírách a v noci vylézají, aby se nakrmili. Obvykle hnízdí v matracích a předmětech z textilií, jako jsou pohovky atd. 

Roztoči i štěnice mohou u lidí vyvolat alergické reakce a zdravotní problémy, jako je alergická rýma, astma nebo podráždění kůže. Mohou dokonce vyvolat úzkosti a poruchy spánku. Abychom předešli výskytu tohoto nevítaného hosta a nezpůsobili si zdravotní problémy, musíme v domácnosti provést správný a důkladný úklid. Prvním nezbytným krokem k odstranění roztočů z vašeho domova je každý den vyvětrat každou místnost, zejména ložnici. Dveře a okna byste měli otevřít alespoň na 15 minut, aby vzduch mohl proudit ven z místnosti a vyměnil se v ní. Matrace jsou jedním z nejčastějších míst výskytu roztočů a štěnic, proto byste je také měli často vystavit čerstvému vzduchu; zkuste to udělat jednou za 2 týdny nebo pokud možno jednou za měsíc. Existují také chrániče proti roztočům, které zabraňují přímému kontaktu osob s těmito mikroorganismy.

SANYTOL proti roztočům a štěnicím: Vaše řešení pro domov bez škůdců

SANYTOL proti roztočům mění pravidla hry pro ty, kteří bojují s roztoči a štěnicemi. Dodržováním těchto pokynů můžete tyto škůdce odstranit a vytvořit ve svém domově zdravější a komfortnější životní prostředí. Zničí 100 % roztočů a štěnic. Jeho složení poskytuje trvalou ochranu proti těmto tvorům a pomáhá předcházet jejich přemnožení.  Výrobek je účinný proti roztočům až 4 měsíce po ošetření, proti štěnicím až 3 měsíce. Abyste SANYTOL proti roztočům mohli použít účinně, začněte tím, že ošetřovaný povrch vysajete. Poté přípravek nejlépe ráno aplikujte na ošetřovaný povrch a ten nechte alespoň 8 hodin schnout na vzduchu. Nakonec ošetřovaný povrch vysajte, abyste odstranili mrtvé roztoče a štěnice. Poté vysavač důkladně vyčistěte a vysáté nečistoty uzavřete v plastovém sáčku a dejte do domácího odpadu.

 

Textilie, jako jsou prostěradla a přikrývky, které lze prát, vyperte při teplotě nad 60ºC. K odstranění roztočů, štěnic a vylíhnutých larev, které se zde mohou vyskytovat, doporučujeme používat dezinfekční prostředek na prádlo SANYTOL.Tento produkt završí vaši bitvu s domácími škůdci a bakteriemi které eliminuje.. Řekněte sbohem bezesným nocím a přivítejte domov bez škůdců pomocí účinných řešení SANYTOL. Nedovolte, aby tito drobní vetřelci zničili vaši duševní pohodu; důvěřujte značce SANYTOL, že ochrání váš domov a vaše blízké.

Zjistěte více o produktu SANYTOL proti roztočům a štěnicím a udělejte první krok ke zdravějšímu životnímu prostředí.