Jak používat Sanytol Dezinfekci na prádlo

Řada produktů SANYTOL zajišťuje čistotu a dezinfekci všech prostor v domě. Ať již je to koupelna, kuchyň, spotřebiče nebo dětské doplňky.  Nemluvme však jen o čištění povrchů, značka nabízí totiž navíc řešení pro dezinfekci bytového textilu a oblečení. V tomto článku vysvětlíme, jak používat Sanytol na prádlo, aby zůstalo čisté, bez choroboplodných zárodků a s příjemnou vůní.  

Jak používat Sanytol Dezinfekci na prádlo

Jak používat SANYTOL při péči o textil.  

SANYTOL nabízí různé produkty určené k praní a dezinfekci oděvů a také k odstraňování skvrn. Pro dosažení nejlepších výsledků byste měli vždy dodržovat pokyny na etiketách. Níže vysvětlíme, k čemu jednotlivé produkty slouží.  

Oblečení dezinfikujte Sanytolem  

K dezinfekci oděvů je vhodný dezinfekční prostředek na textil Dezinfekce na prádlo – bílé květy – Sanytol. Jedná se o přípravek, který zcela odstraňuje bakterie, způsobující nepříjemný zápach a zanechává příjemnou vůni. Neobsahuje chlór a lze jej používat při ručním praní i v pračce, a to na všechny druhy látek a barev. Je účinný i ve studené vodě, v ruce i v pračce, a je ideální pro oblečení, které nemůžete vyprat na vysoké teploty nebo hned pověsit.  

Návod na použití produktu  Sanytol dezinfekce na prádlo je jednoduchý:  

  • Pro praní v pračce přidejte do nádobky na aviváž 45 ml přípravku a perte pomocí vhodného programu s použitím běžného pracího prostředku.  
  • Chcete-li prát ručně, dejte půl uzávěru balení do 4 litrů vody a nechte 15 minut působit. Poté prádlo properte v čisté vodě. 
Sanytol Dezinfekci na prádlo

Skvrny na oblečení odstraníte pomocí odstraňovače skvrn SANYTOL  

Na nejobtížnější a nejodolnější skvrny můžete použít Dezinfekční odstraňovač skvrn – Sanytol, který má trojí funkci: odstraňuje nečistoty a nepříjemný zápach a ničí 99,9 % mikrobů. Lze jej používat pro praní v ruce i v pračce, bez nutnosti přidávat bělidlo. Navíc je účinný ve studené vodě od 20ºC, což z něj dělá vhodnou alternativu pro všechny oděvy, které nelze prát při vysokých teplotách:  

  • Do pračky dejte vedle obvyklého pracího prostředku dvě odměrky přípravku a při programování zvolte odpovídající prací cyklus. Je-li to možné, můžete pro špinavější oblečení přidat ještě jednu odměrku a zvýšit teplotu na 40ºC.  
  • Pokud chcete prát ručně, důkladně rozpusťte jednu odměrku Sanytolu do 4 litrů vody o teplotě 20ºC s pracím prostředkem, který běžně používáte. Nechte oblečení namočené po dobu 30 minut, občas promíchejte a nakonec vymáchejte ve velkém množství vody.  

  

Pomocí těchto tipů dosáhnete náležité hygieny u prádla i ve svém domově.